72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > از بهورزان شبکه بهداشت و درمان میاندواب تجلیل شد
صفحه اصلی | دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > از بهورزان شبکه بهداشت و درمان میاندواب تجلیل شد


 

سه شنبه شانزدهم شهریور سال جاری مراسم بزرگداشت روز بهورز در محل مجتمع لاله با حضور حجت الاسلا م و لمسلمین حسن زاده امام جمعهدکتر محبی نیا نماینده مردم میاندواب ،شاهین دژ،تکاب، در مجلس شورای اسلامی ومسولین ستادی شبکه و بیمارستانهای تابعه،مرکز بهداشت و با حضور پورشور بهورزان شاغل و تعدادی از بهورزان باز نشسته برگزار گردید در این مراسم دکتر حیدری مدیرشبکه بهداشت و درمان گفت : بهورزان مدافع خط اول جبهه سلامت هستند. و اگر هم شبکه های بهداشت و درمان در بیمار یابی و ریشه کن کردن بعضی از بیماریها قدمهای موفقی برداشته اند به برکت وجود بهورزان است.و جا دارد که بهورزان را سربازان گمنام جبهه سلامت بنامیم.

لذا اینجانب به عنوان خادم مردم از زحمات شبانه روزی شما تقدیر و تشکر می کنم. و می خواهم خبرهای مسرت بخشی را از حوزه سلامت به عرض برسانم.

به حول قوه الهی درچشم انداز سال 1395از چهار مرکز بهداشتی درمانی ذیل ( 1- مرکز داش تپه2-مرکز فسندوز 3-مرکز شماره یک 4-مرکز شماره پنج ) که نیاز به تخریب داشتند درجلسه شورای شهر مطرح  و تصویب گردید. ضمنا اعتبار لازم نیز تا مین و بلا فاصله  به پیمان داده شد.که قدم بزرگی در حوزه بهداشت می باشد.

سال گذشته بیست باب خانه بهداشت افتتاح و در خدمت مردم شریف منطقه قرار گرفت.

از چند مرکز بهداشتی درمانی که جزء دغدغه های حوزه سلامت و بهداشت بود مرکز بهداشت سر چنار به تصویب رسید.

طرح پزشک خانواده و حاشیه شهر جزء برنامه های موفق حوزه بهداشت می باشد.

امید وارم سال 1396 در حوزه سلامت سال بسیار خوبی برای بهداشت شهرستان باشد.

وی در ادامه گفت از انجای که ما هر چه داریم از برکات نظام مقد س جمهوری اسلامی و خون شهدا وایثارگران ومردم شریف میهن اسلامی می باشد لذا هرگز نباید مردم را فراموش کنیم.

 

در پایان از بهورزان نمونه و مربیان و تعدادی از پیش کسوتان بهورز با تقدیم لوح سپاس و هدیه تقدیر و مراسم با پذیرای نهار به پایان رسید.خروج