72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ۸ پروژه حوزه سلامت در شهرستان میاندوآب افتتاح و به بهره برداری رسیدند.
صفحه اصلی | شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ۸ پروژه حوزه سلامت در شهرستان میاندوآب افتتاح و به بهره برداری رسیدند.


 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب مراسم استقبال از وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اهدا گل و اجرای دیکلمه خوش آمد گویی، توسط دو دانش آموز میاندوآبی در ورودی شهرستان میاندوآب با حضور اعضای شورای اداری شهرستان و مدیریت و پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان انجام گرفت.
همچنین آیین افتتاح همزمان پروژه های حوزه سلامت میاندوآب با حضور دکتر حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مهندس شهریاری استاندار آذربایجان غربی، حجت الاسلام حمید حسن زاده امام جمعه، ناصر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه، دکتر محبی نیا نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان،دکتر حیدری مدیریت شبکه بهداشت و درمان و جمع کثیری از مسئولان استانی و شهرستانی در مرکز خدمات جامع سلامت شهری دانش برگزار شد.
دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در مراسم افتتاح این پروژه گفت: این پروژه ها در زمینی به مساحت ۴هزار و ۲۰۰ متر مربع احداث و به اتمام رسیده است.
وی افزود: برای احداث و بهره برداری از این پروژه ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.
همزمان با افتتاح این طرح نیز مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سرچنار، واقع در روستای سرچنار به بهره برداری رسید.
هم چنین شش خانه بهداشت روستایی چلیک، نظام آباد، ساتلمش توپخانه، قپچاق، حاجی بهزاد و دوه چی دیگر پروژه های حوزه سلامت بودند که با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مسئولان استانی و شهرستانی، بهره برداری از آنها آغاز شد.
از دیگر برنامه های دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در میاندوآب، ادای احترام به شهدای گمنام این شهرستان و نثار فاتحه و گل بر مزار شهدا و همچنین کلنگ زنی احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان عباسی شهرستان میاندوآب بود که این مهم از آرزوهای دیرینه مردم بزرگوار و شهیدپرور شهرستان میباشد که امروز به حول و قوه الهی به تحقق رسید.

کریمی-روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب


خروج