72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > بهورزان سفیران سلامت و ستون فقرات سلامت جامعه هستند
صفحه اصلی | شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > بهورزان سفیران سلامت و ستون فقرات سلامت جامعه هستند


 

ناصر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب با بیان اینکه بهورزان، سربازان بهداشت و درمان در روستاها هستند، گفت: بهورزان در امر سلامت در روستاها پیشگام بوده و نقش مهمی در جامعه دارند.
وی افزود: مشکلات بهورزان باید احصا و برای حل آنها چاره اندیشی شود تا مشکلات این قشر زحمت کش مرتفع شود.
بهورزان سفیران سلامت در روستاها هستند
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب نیز در این مراسم با بیان اینکه بهورزان سنگ بنای سلامت جامعه هستند، اظهار کرد: بهورزان امین ترین افراد و ستون فقرات سلامت جامعه هستند.

دکترسهراب حیدری بهورزان نقش مهمی در سلامت و بهداشت جامعه دارند، گفت: بهورزان سفیران سلامت در روستاها و بوده و اگر امروز موفقیتی در حوزه سلامت شاهد هستیم، قطعا نقش بهورزان مهم و غیرقابل انکار است.
وی با بیان اینکه رسالت بهورزان در حوزه پیشگیری و کنترل بیماری های واگیر و غیرواگیر است، افزود: در سایه تلاش و زحمات خادمین سلامت و بهداشت، بسیاری از بیماری ها ریشه کن شده و در این بین بهورزان نیز نقش مهمی داشته اند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با تاکید بر اهمیت پیشگیری، تصریح کرد: پیشگیری بهتر و مقرون به صرفه تر از درمان است و در بهورزان نیز در زمینه پیشگیری نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.
هم چنین دکتر غفاری رئیس مرکز بهداشت میاندوآب نیز در این مراسم به ارائه گزارشی در مورد فعالیت ها و وضعیت بهداشت پرداخت و در پایان از بهورزان نمونه تجلیل به عمل آمد.

کریمی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب


 


خروج