72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > مدت زمان رسیدن توسط فوریت پزشکی به حادثه و بر بالین بیمار در میاندوآب به کمتر از هشت دقیقه رسیده است
صفحه اصلی | شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > مدت زمان رسیدن توسط فوریت پزشکی به حادثه و بر بالین بیمار در میاندوآب به کمتر از هشت دقیقه رسیده است


 

دکتر سهراب حیدری درمراسم گرامیداشت هفته دولت و افتتاح سومین پایگاه فوریت های پزشکی شهری در میاندوآب با بیان اینکه در حوزه زیر ساخت و فضای فیزیکی حوزه بهداشت اقدامات خوبی انجام گرفته است، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴ پروژه در سطح شهرستان آماده افتتاح است که بزودی با حضور مسئولان و احتمالا وزیر افتتاح می شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: چند مرکز جامع خدمات بهداشتی شهری و روستایی و کلینیک تخصصی در میاندوآب به اتمام رسیده و آماده افتتاح است.
وی با اشاره به اینکه پیش از این دو مرکز فوریت پزشکی در میاندوآب فعال بود، گفت: با افتتاح این مرکز تعداد مراکز فوریت های پزشکی شهرستان میاندوآب به پنج مرکز افزایش می یابد و بزودی نیز با افتتاح و راه اندازی مرکز فوریت پزشکی للکلو و ممدل و نختالو نیز در نظر داریم تا تعداد این مراکز را به هشت پایگاه برسانیم.
دکترحیدری تصریح کرد: با افتتاح پنجمین پایگاه فوریت پزشکی؛ مدت زمان رسیدن به حادثه و بر بالین بیمار در میاندوآب به کمتر از هشت دقیقه رسیده و مناطق بیشتری تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اظهار کرد: برای راه اندازی اولیه مرکز فوریت پزشکی حدود یک میلیارد تومان هزینه می شود.
در ادامه این مراسم ناصر امیری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب و همچنین دکتر بهرامی ریاست، مدیریت بحران و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی ایراد سخن نمودند
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب آیین بهره برداری از این پایگاه فوریت های پزشکی روز چهارشنبه و با حضور رییس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی آذربایجان غربی و مسوولان شهرستانی برگزار شد.
شهرستان میاندوآب در جنوب آذربایجان غربی واقع است و بیش از 277 هزار نفر جمعیت دارد.


خروج