72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > دیدار رییس جامعه دانشگاهی شهرستان میاندوآب با مدیریت جامعه سلامت شهرستان
صفحه اصلی | چهارشنبه ٠٢ آبان ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > دیدار رییس جامعه دانشگاهی شهرستان میاندوآب با مدیریت جامعه سلامت شهرستان


 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در دیدار با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب و هیآت همراه
وی استفاده از ظرفیتهای علمی را زمینه ای برای ارتقاء شاخصه های بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب دانست.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب این دیدار که در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان میاندوآب برگزار شد، دکتر حیدری با اشاره به اجرای طرح های متعدد عمرانی در حوزه سلامت شهرستان گفت: این پروژه ها در راستای طرح تحول نظام سلامت و ارتقاء سطح کیفی خدمات درمانی در میاندوآب اجرا میشود که به زودی شاهد بهره برداری از این طرح ها خواهیم بود.
وی ادامه داد، یکی از این پروژه ها بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه (س) است که عملیات عمرانی آن از چند سال گذشته راکد مانده بود.
دکتر حیدری اظهار کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و با تخصیص اعتبارات لازم از محل منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و با عنایت ویژه دکتر آقا زاده ریاست معزز دانشگاه عملیات این پروژه از سر گرفته شد.
وی بیان کرد: اینک 9 اتاق عمل در دو بیمارستان میاندوآب وجود دارد که با بهره برداری از بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه (س) تعداد اتاقهای عمل به 15 اتاق افزایش میابد.
دکتر حیدری اجرای کلینیک تخصصی، مرکز تشخیص بیماران سرطانی، مراکز جامع سلامت شماره 5 ،1 و دیگر پروژه های عمرانی را ازطرح های حوزه سلامت شهرستان نام برد.
دکتر حیدری با افزایش تعدادپایگاههای فوریت پزشکی شهرستان اظهار کرد: طی سه سال 3 پایگاه فوریت پزشکی به تعداد پایگاههای فوریت پزشکی شهرستان افزوده شده است در حالیکه طی بیست سال تنها 3 پایگاه در شهرستان راه اندازی شده بود
وی اضافه کرد، همچنین در این مدت تعداد 5 دستگاه آمبولانس به روز و استاندارد به ناوگان فوریت پزشکی شهرستان میاندوآب افزوده شده است.
دکتر حیدری گفت: در رابطه با ساماندهی و تعیین تکلیف فضاها و اماکن بهداشتی و درمانی شهرستان در طول سه سال برای اکثریت آنها سند مالکیت به نام شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اخذ شده و همچنین چندین مرکز جامع سلامت شهری و روستایی تخریب و بازسازی شده است که علاوه بر بالا بردن ضریب ایمنی این ساختمانها در مبلمان و زیبایی شهر نیز کمک کرده است.
در ادامه دکتر رستمی رییس اداره دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب با تقدیر از اقدامات انجام گرفته برای بهبود کیفیت خدمات درمانی شهرستان در طول مدیریت دکتر حیدری گفت: کیفیت خدمات درمانی در سطح شهرستان به حدی قابل لمس است که زبان از توصیف آن قاصر است.
وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب آمادگی خود را برای بهبود و ارتقاء خدمات حوزه سلامت شهرستان با استفاده از توانایی علمی از قبیل اساتید و فضاهای آموزشی و آزمایشگاهی و دیگر ظرفیتهایی که در اختیار دارد، اعلام میدارد.
وی همچنین سرمایه گذاری در بخش سلامت را یکی از راههای ارتقاء خدمات بهداشتی، درمانی در شهرستان عنوان کرد و گفت: این دانشگاه فضاها و اماکن آموزشی را که در اختیار دارد میتواند آنها را برای انجام فعالیتهای بهداشتی،درمانی به صورت مشترک در اختیار شبکه بهداشت و درمان میاندوآب قرار داده و در این خصوص همکاری تنگاتنگی داشته باشد.

کریمی، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب
خروج