72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > برگزاری جشن روز آزمایشگاه و ماما
صفحه اصلی | دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > برگزاری جشن روز آزمایشگاه و ماما


 

مراسم جشنی به مناسبت روز آزمایشگاه وماما با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان، رئیس مرکز بهداشت، رئیس بیمارستانها، مسئولین واحدها و جمعی از پزشکان و پرسنل آزمایشگاه و ماما در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری شهید اسکندرزاده شهرستان میاندوآب برگزار گردید. در ابتدای این مراسم دکتر حیدری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب ضمن تبریک روز آزمایشگاه وماما از زحمات پرسنل این دو بخش حیاتی و مهم تقدیر و تشکر کرد.

دکتر حیدری گفت: نقش ارزنده همکاران ماما و علوم آزمایشگاهی بر کسی پوشیده نیست و ستودنی است و برگزاری مراسم جشن روز جهانی ماما و روز آزمایشگاه فرصت مغتنمی است برای دیدار این عزیزان و قدردانی از تلاش ها و زحمات این بزرگواران. وی اظهار داشت: شماها با انجام فعالیت و تجربه کاری به نوعی زندگی آفرین هستید و ما خدا را شاکر هستیم که فرصت دست داد تا از تلاشها و زحمات شما قدردانی نماییم. واز اینکه همواره در لحظات سخت در کنار بیماران هستید تشکر نموده، بهبود و سلامت بیماران و تصمیم گیری آنان برای ادامه درمان را، منوط به شغل، نتیجه و رویت عملکرد و وظایف خطیر شما میباشد. سپس سرکار خانم معینیان مسئول بخش زایمان بیمارستان حضرت فاطمه(س) این روز را به کلیه ماماها و آزمایشگاهیان شهرستان و تلاشگران عرصه سلامت نوزاد و مادر تبریک گفته واظهار داشت: داشتن احساس مسئولیت و دقت فراوان لازمه کار در این دو بخش میباشد و همچنین آرزوی شادکامی و بهروزی را برای تمام زحمت کشان عرصه سلامت کرد.

ودر ادامه مراسم زیرکپورمسئول آزمایشگاه مرکزی با اعلام تبریک روز علوم آزمایشگاهی و روز جهانی ماما با بیان اینکه کارکنان آزمایشگاه افرادی خدوم هستند بر نقش و اهمیت این رشته تاکید و اظهار داشت کار درمان بیمار، بدون زحمات علوم آزمایشگاهیان ممکن نخواهد بود و کار این عزیزان مکمل کار پزشک در درمان بیمار است. در پایان این جشن، در راستای ارج نهادن به زحمات بی شائبه همکاران ماما و علوم ازمایشگاهی، با تقدیم لوح یاد بود و هدایایی از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.


خروج