72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > 18 دانشجوی ورودی 92 دانشکده پرستاری میاندوآب فارغ التحصیل شدند.
صفحه اصلی | دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > 18 دانشجوی ورودی 92 دانشکده پرستاری میاندوآب فارغ التحصیل شدند.


 

نوزدهم اردیبهشت ماه 1396 دانش آموختگان پرستاری که بعنوان دومین گروه دانشجویان پذیرفته شده در دانشکده پرستاری میاندوآب بودند، پایان تحصیل خود را با خانواده و دوستان در جمع مسئولان، اساتید و دانشجویان با پخش آیاتی از کلام ا... مجید و سرود ملی کشورعزیزمان جشن گرفتند. دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در ابتدای مراسم ضمن خوش آمدگویی به حضار و تبریک به فارغ التحصیلان و خانواده های آنها عنوان نمود: از این که دانشکده به جایی رسیده است که این تعداد دانشجو را در خود جای داده است اظهار خرسندی کرده و جشن فارغ التحصیلی را اسمی عرفی و کلیشه ای نامید، چرا که انسان هیچ گاه از تحصیل فارغ نخواهد شد و این مراسم تنها فارغ شدن از یک مرحله از تحصیل و ورود به مراحل جدید است.لذا شغل پرستاری شغل الهی است که دانشجویان باید قدر آن را بدانند، قبل از این که پزشک نزد بیمار برسد، پرستار است که سریع اقدام میکند و جان بیمار را نجات می دهد.

ناصر امیری فرماندار میاندوآب که در این جشن به همراه بخشدار شهرستان میاندوآب حضور داشت با بیان اینکه از علمی که آموخته اید در راه خدمت به مردم خود استفاده کنید، تصریح کرد که امروز برای ما روز شکر است و به فارغ التحصیلان نیز توصیه کرد که هر چه آموخته اید از امروز باید در طبق اخلاص گذاشته و به مردم عزیز کشور که در جبهه های حق علیه باطل ولایت مداری را به اثبات رساندند، هدیه کنید تا مردم بتوانند از زحماتی که کشیده اید بهره ببرند و مشمول دعای خیر و رحمت الهی شوید.

سپس سرکار خانم خاکپور بخشدار شهرستان میاندوآب گفت:هرگز فارغ از تحصیلی پایان کسب علوم نیست و در واقع شروع یک قدم بزرگ برای ادامه در تحصیلات عالیه میباشد.ایشان همچنین متذکر شدند رعایت اخلاق حرفه ای، صداقت و جدیت در کارها نکاتی قابل توجه در امرعلوم مراقبتی محسوب میشوند که باید سرلوحه فعالیتهای همه ما قرار گیرند. در ادامه این مراسم مدیر دانشکده پرستاری خانم بقالیان به همراه مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب لوح تقدیربه دانشجویان تقدیم و سوگندنامه را قرائت نمود و دانشجویان فارغ التحصیل در حضور مسئولین و اساتید خودشان به قرائت سوگند نامه پرداخته و در خصوص انجام وظایف و پیشبرد اهداف سلامت جامعه هم قسم شدند.


خروج